• Kroužky

10. Kroužek angličtiny – 1.st. – Lenka Míchalová
        11. Keramika – Fibichová
        12. Karetní a deskové hry – 2.st. – Pavel Pech
        13. Příprava na přijímací zkoušky M, Čj – 5. + 9.roč.
        14. Aerobik – 1.st. – Jana Míchalová
        15. Aerobik – 2.st. – Jana Míchalová
        16. Míčové hry – 1.st. – Toufarová, Hradilová
        17. Sportovní hry – 2.st. – Pavel Pech
        18. Florbal – Zvonek
        19. Lezení, in-line bruslení, cyklistický – 2.st. – Michálek
        Otevření kroužků se odvíjí od zájmu žáků, přihlašování se uskuteční v září 2023.
        Den a čas budou upřesněny podle rozvrhů.

Mimoškolní kroužky (v budově školy):
        Věda nás baví – 1.st. – Tláskalová (Středa odpoledne)
        Logické hry a soutěže – Tomáš Novák

Logické hry a soutěže

Vážení rodiče žáků Základní školy Kardašova Řečice,

v odpoledních hodinách budu ve škole pořádat nový kroužek Logické hry a soutěže, kde budou mít děti možnost rozvíjet své myšlenkové dovednosti v oblasti logiky, matematiky a kreativity. Budeme především vytvářet a luštit nejrůznější rébusy a probírat logické úlohy a hádanky. Dále budeme pořádat turnaje a zápasy v různých variantách piškvorek a hrách podobného typu, jako jsou šachy. Např. každé figurce přiřadíme nové unikátní vlastnosti a budeme hrát na klasické šachovnici.

Kroužek je vhodný pro děti, které v logice a matematice excelují a mohou se zapojit do různých soutěží. Stejně tak je vhodný pro děti, které matematika nebaví, případně v matematice něčemu nerozumí a vyžadují jiné způsoby osobního zapojení. Každý si bude moct sám vybrat, jestli se chce soustředit jen na pochopení principů a řešení základních verzí úloh a rébusů, anebo jestli chce řešit složitější verze, které odpovídají jeho potenciálu. Cílem je naučit a vytrénovat děti v myšlenkových aktivitách, které se jim budou neustále hodit v osobním životě, v průběhu celého vzdělávání a v jakémkoli zaměstnání anebo podnikatelské činnosti, kde je potřeba používat kreativní, logické a/nebo organizační myšlení.

Prozatím bude vše zdarma a podle vývoje událostí se bude platit pravidelný příspěvek, případně jednorázové vstupné za každou účast.

Přihlášky prosím zasílejte na emailovou adresu tomas.novak21@seznam.cz - pošlete jméno a třídu žáka, společně s kontaktním telefonem a/nebo kontaktním emailem, kam mám poslat informace o konkrétním místě a času konání kroužku. Pokud máte jakékoli další otázky, tak se na mě prosím obraťte prostřednictvím emailu.

Tomáš Novák

fotbalový trenér mládeže