• Víkend pro rodiče s dětmi

     • Vážení rodiče,

      zasílám Vám nabídku na možnost strávit společně aktivní víkend v podzimních měsících 2023 a potom snad i na jaře 2024. 

      Přečtěte si prosím přiložený leták a podívejte se na videa – to byl průřez letošní jarní prodlouženou víkendovkou (3 noci, využili jsme státního svátku). Akce je otevřená všem, nejen rodičům a dětem z místní ZŠ. Pokud máte tedy kamarády nebo příbuzné, se kterými byste rádi vyrazili, určitě můžete sdílet. Jediným omezením pro uskutečnění akce je celkový počet účastníků. Minimálně nás musí být 24, maximálně dle kapacity vybraného ubytovacího zařízení.

      Ubytování možné v objektech Domu dětí a mládeže Jindřichův Hradec – Radíkov u Českého Rudolce nebo Tokániště u Rapšachu (cena cca 350,- Kč osoba/noc), srub Asgard v Roseči (cca 220,- Kč/noc), případně další ubytovací kapacity (např. Šumava).

      Termín bychom hledali od 6. října a dále, v případě zájmu můžeme využít i prodloužený víkend (podzimní prázdniny, 17. listopad).

      S předběžnými zájemci bychom si domluvili schůzku začátkem června, kde byste se dozvěděli podrobnější informace, vybrali vhodný termín a cenově odpovídající ubytování.

      Prosím tedy, pokud Vás nabídka oslovila, napište mi do 4. června 2023 na mail v.slaninova@centrum.cz, případně volejte na telefon 608 832 340 nebo pište na WhatsApp.

      Děkuji a budu se na Vás těšit!Veronika Slaninová

     • Vybíjená

     • Okresní přebor ve vybíjené, 10. května 2023 v Jindřichově Hradci

      2. místo! Gratulujeme :-)

     • McDonald´s Cup

     • 20. 4. - okresní kolo celorepublikového fotbalového turnaje, 2. kategorie (4. + 5. ročník) - 10. místo

      25. 4. - okresní kolo celorepublikového fotbalového turnaje, 1. kategorie (1. + 2. + 3. ročník) - 4. místo

      Blahopřejeme!

    • ZUŠ Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec vyhlašuje TALENTOVÝ PRŮZKUM NA POBOČCE KARDAŠOVA ŘEČICE

    • ZUŠ Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec vyhlašuje TALENTOVÝ PRŮZKUM NA POBOČCE KARDAŠOVA ŘEČICE pro obory hra na kytaru hra na zobcovou flétnu hra na housle hra na klarinet hra na klavír a hra na dechové žesťové nástroje pondělí 31.května 2021 15:00 hod. ZŠ Kardašova Řečice - hudebna Prosíme rodiče o vyplnění on-line přihlášky na webu ZUŠ - https://www.zus-jhradec.cz/prihlaska nejpozději do 21.5.2021 Jestliže se v uvedeném termínu z vážného důvodu nemůžete dostavit, domluvte si s námi individuální termín prostřednictvím telefonu /384 361 909, 774361910/, e-mailu info@zus-jhradec.cz, nebo osobně. Podmínkou otevření uvedených oborů je dostatečný počet přijatých uchazečů.