• Výlet do Jihočeského muzea v Českých Budějovicích

• Žáci 4. A se vypravili dne 12. března do Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, aby si připomněli některé známé a některé zapomenuté dětské hry, které patří k jaru. Při komentované prohlídce velikonoční expozice se dozvěděli spoustu zajímavostí o svátcích jara a na závěr si vlastnoručně vyrobili hliněné kuličky.

• ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

• Ředitelství Základní školy a Mateřské školy v Kardašově Řečici

vyhlašuje

ZÁPIS

DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Zápis se uskuteční 2. května 2O24

v Mateřské škole v Kardašově Řečici,

v době: 10.00 – 11.30 hod. a 13.00 – 15.00 hod.

Pro dítě, které dosáhne do 31.8.2024 pěti let,

je předškolní vzdělávání povinné!

K zápisu si prosím přineste:

- Kopii rodného listu dítěte

- Občanský průkaz zákonného zástupce

- Kartičku ZP dítěte

Tiskopisy k vyplnění a další informace na

www.zskrecice.cz

Informace o rozsahu zpracovávaných osobních údajů, způsobu zpracování osobních údajů i o právech, která máte v souvislosti s ochranou osobních údajů - čl. 13 a 14 Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) - naleznete na webových stránkách školy:

www.zskrecice.cz

• Zápis dětí do 1. třídy

• O Z N Á M E N Í

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice oznamuje,

že  zápis dětí do 1. třídy ZŠ

pro školní rok 2024/ 2025 se uskuteční v pátek 5. 4. 2024, 13 – 16 hodin

v budově základní školy v Kardašově Řečici.

Osobní přítomnost dětí není nutná.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání je možné škole doručit předem či v den zápisu, neboť tiskopisy budou zaslány (EduPage, e-mail) či zveřejněny na webu školy do konce března, a to včetně podrobného postupu. Zákonní zástupci příslušné dokumenty vyplní, vytisknou, podepíší a doručí do školy (osobně, poštou, do poštovní schránky na dveřích školy). Doložit je potřeba rodný list dítěte (osobně k nahlédnutí, jinak kopie - prostá, scan, foto) – týká se pouze těch, kteří jdou k zápisu do ZŠ poprvé (nikoliv tedy dětí po odkladu, kde již kopii RL máme).

V případě dotazů školu kontaktujte na e-mailu: reditelka@zskrecice.cz

nebo na telefonu 734 200 924.

Pokud zákonní zástupci nemají možnost tisku dokumentů, popř. budou žádat o odklad a potřebovat konzultaci, dostaví se osobně v den zápisu, případně si domluví jiný termín. Nejpozději však do 30.4.

Budou-li rodiče pro dítě žádat odklad školní docházky, doloží k žádosti doporučení lékaře a doporučení pedagogicko – psychologické poradny či jiného odborného školského zařízení.

Kritéria pro přijetí :     1. Děti ze spádového obvodu.

2. Děti z jiného spádového obvodu, které navštěvovaly naše spádové MŠ a jejichž zákonní zástupci bezproblémově a účinně spolupracovali při výchovně vzdělávacím procesu a včas hradili poplatky za stravné.

3. Děti z jiného spádového obvodu do naplnění kapacity (60 dětí).

Ing. Jana Hýbková, ředitelka školy

V Kardašově Řečici 5. 3. 2024

Informace o rozsahu zpracovávaných osobních údajů, způsobu zpracování osobních údajů i o právech, která máte v souvislosti s ochranou osobních údajů - čl. 13 a 14 Nařízení EP a Rady EU 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) - naleznete na webových stránkách školy: www.zskrecice.cz

• Výběrové řízení na pozici Vedoucí školní jídelny

• Vedení školy vypisuje výběrové řízení na pozici:

Vedoucí školní jídelny pro MŠ a ZŠ

Požadujeme:

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (nejlépe hotelová škola, ekonomická škola). Praxe na obdobné pozici vítána, stejně tak svědomitost, pečlivost a důslednost.

Náplň práce:

Vedení školní jídelny, práce na PC ve stravovacím programu, registrace strávníků a provádění vyúčtování, zajišťování objednávek a nákupu potravin, měsíční závěrky, sestavování jídelních lístků, zodpovědnost za dodržování hygienických a výživových norem, zodpovědnost za sklad potravin, skladové karty, vedení malých pracovních kolektivů.

Další důležité informace:

• Hlavní pracovní poměr, práce střídavě na dvou pracovištích v MŠ a ZŠ
            • Jednosměnný provoz, pracovní doba od 5.30 do 14 hodin
            • Platové podmínky: 8. platová třída, plat 22 330,- až 29 520,-Kč dle délky započitatelné praxe
            • Výhody: příspěvek z FKSP na penzijní či životní pojištění, měsíční odměny z doplňkové činnosti
            • Termín nástupu 1. 7. 2024, pracovní smlouva prozatím na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou

Přihlášky:

Strukturovaný životopis uchazeče s kontakty doručit do 27. 3. 2024 na adresu:

Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice, Školní 4, 378 21 Kardašova Řečice nebo

e-mailem na podatelna@zskrecice.cz.

Uchazeči splňující podmínky budou poté telefonicky pozváni na osobní pohovor.

V Kardašově Řečici 6. 3. 2024